Телепрограмма

НВК СахаРАДИО САХА
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” понедельник 19.06.2017
06:00 – В кадре-республика (Чароит ТВ) 6+
06:30 – Дойдум дьоно (Сунтаар ТВ) 6+
07:00 – Саҥа күн-Новый день 6+
10:00 – Саха сирэ 12+
10:15 – Из золотого фонда ТВ. Игры Манчаары-2005 6+
11:15 – Ис сүрэхтэн 6+
12:30 – Аал-луук мас 6+
13:15 – Дойдум дьоно (Таатта ТВ) 6+
13:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
14:00 – Эфиргэ-саха радиота 6+
15:00 – К дню медицинского работника
16:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
17:00 – Саллаат кэпсээнэ 6+
17:30 – Дойдум дьоно (Панорама ТВ) 6+
18:00 – Саха сирэ 12+
18:15 – Тыа сирэ 6+
18:45 – Күнчээн 0+
19:00 – Якутия 12+
19:15 – Дойдум дьоно (Хотун Бүлүү ТВ) 6+
19:30 – Считаю важным 12+
20:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
21:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
22:00 – Биһикчээн 6+
22:15 – Үйэлээх хоһооннор (Бэрдьигэс ТВ) 6+
22:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” вторник 20.06.2017
06:00 – Дойдум дьоно (Панорама ТВ) 6+
06:30 – Экология сылыгар (Кэбээйи ТВ) 6+
06:45 – Дойдум дьоно (Таатта ТВ) 6+
07:00 – Саҥа күн-Новый день 6+
10:00 – Саха сирэ 12+
10:15 – Из золотого фонда ТВ. Игры Манчаары-2005+
11:15 – Чэгиэн-чэбдик буол 6+
12:15 – Фонд памяти 6+
12:30 – Олох көмүс күһүнэ (Сунтаар ТВ) 6+
13:00 – Кэм кэрэһитэ 6+
13:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
14:00 – Эфиргэ-саха радиота 6+
15:00 – Полярная звезда 0+
15:45 – Фонд памяти 6+
16:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
17:00 – Наше здоровье (Алдан ТВ) 6+
17:30 – Дойдум дьоно (Ньурба  ТВ) 6+
18:00 – Саха сирэ 12+
18:15 – Прогресс 6+
18:45 – Күнчээн 0+
19:00 – Якутия 12+
19:15 – Дойдум дьоно (Нам ТВ) 6+
19:30 – Олох үөһүгэр 12+
20:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
21:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
22:00 – Биһикчээн 6+
22:15 – Отмороженная 6+
22:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” среда 21.06.2017
06:00 – Арчылаах алгыс 6+
06:15 – Экология сылыгар (Бэрдьигэс ТВ) 6+
06:30 – Дойдум дьоно (Маарыкчаан ТВ) 6+
06:45 – Арчылаах алгыс 6+
07:00 – Саҥа күн-Новый день 6+
10:00 – Хампа ыһыаҕар Дуоҕа Боотур оонньуулара 6+
10:30 – Олоххо аргыспыт-хоһооннор (Томпо ТВ) 6+
10:45 – Дойдум дьоно (Хотун Бүлүү ТВ) 6+
11:15 – Кэл, олор, сэһэргэһиэх…6+
12:15 – Ыһыаҕынан! 6+
12:30 – Мукучу ыһыаҕар Дуоҕа Боотур оонньуулара 6+
13:00 – Кэм кэрэһитэ 6+
13:30 – Тыа сирэ 6+
14:00 – Дойдум дьоно (Маарыкчаан ТВ) 6+
14:15 – Биэс ынахтаах Бэйбэрикээн эмээхсин 6+
15:00 – ТВ-спорт 6+
16:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
17:00 – Геван 6+
17:30 – Хотугу сулус 6+
18:00 – Квадратный метр 12+
18:15 – Из золотого фонда ТВ. Игры Манчаары- 2009 6+
19:30 – Аал-луук мас. Олоҥхо 12+
22:00 – Биһикчээн 6+
22:15 – Вестник 01 12+
22:30 – Сахам сирин таптыыбын! 6+
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” четверг 22.06.2017
06:00 – Дойдум дьоно (Ньурба ТВ) 6+
06:30 – Дойдум дьоно (Бороҕон ТВ) 6+
07:00 – Саҥа күн-Новый день 6+
10:00 – Саха сирэ 12+
10:15 – Из золотого фонда ТВ. Игры Манчаары-2009 6+
11:15 – Сайа этиим…12+
12:15 – Улуу Кыайыыны уһансыбыттар 6+
12:45 – Кыайыы ырыалара 6+
12:55 – Никто не забыт, ничто не забыто… 6+
13:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
14:00 – Эфиргэ-саха радиота 6+
15:00 – Фонд памяти 6+
15:15 – Улуу Кыайыыны уһансыбыттар 6+
15:45 – Аал-луук мас 6+
16:30 – Үс доҕордуу дьон сэриигэ сылдьыбыттарын туһунан 6+
17:00 – Геван 6+
17:30 – Школа абитуриента 6+
18:00 – Саха сирэ 12+
18:15 – Фонд памяти 6+
18:30 – Новости парламента 6+
18:45 – Күнчээн 0+
19:00 – Якутия 12+
19:15 – Болҕомто киинигэр 12+
19:30 – Олох үөһүгэр 12+
20:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
21:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
22:00 – Биһикчээн 6+
22:15 – Сахатранснефтегаз 12+
22:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” пятница 23.06.2017
06:00 – Дойдум дьоно (Панорама ТВ) 6+
06:30 – Дойдум дьоно (Кадр ТВ) 6+
06:45 – Дойдум дьоно (Нам ТВ) 6+
07:00 – Саҥа күн-Новый день 6+
10:00 – Саха сирэ 12+
10:15 – Сардаана 6+
11:00 – Аал-луук мас 6+
11:15 – Квадратный метр 12+
11:30 – Ыраах-чугас аймахтарбыт 6+
11:45 – Кинозавод 6+
12:15 – Фонд памяти 6+
12:30 – Байанай 6+
13:00 – Хранители времени 6+
13:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
14:00 – Эфиргэ-саха радиота 6+
15:00 – ТВ-спорт 6+
16:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
17:00 – В кадре-республика (ТВ Дьүкээбил) 6+
17:30 – Дойдум дьоно (Амма  ТВ) 6+
18:00 – Саха сирэ 12+
18:15 – Моя Якутия 6+
18:45 – Күнчээн 0+
19:00 – Якутия 12+
19:15 – Эргимтэ 12+
19:30 – Будем вместе 6+
19:45 – Спорт-клуб 6+
20:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
21:00 – Сайыҥҥы эфир 6+
22:00 – Биһикчээн 6+
22:15 – Новости спорта 6+
22:30 – Саха сирэ-Якутия 12+
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” суббота 24.06.2017
06:30 – В кадре-республика (ТВ Дьүкээбил) 6+
07:00 – Дойдум дьоно (Таатта ТВ) 6+
07:15 – Дойдум дьоно (Амма  ТВ) 6+
07:45 – Дойдум дьоно (Маарыкчаан ТВ) 6+
08:00 – Будем вместе 6+
08:15 – Вестник 01 12+
08:30 – Дойдум дьоно (Бороҕон ТВ) 6+
09:15 – Ысыах в Коломенском 6+
09:45 – В курсе событий (Нерюнгри ТВ) 6+
10:00 – Сардаана 6+
10:45 – Истиҥ илдьит 6+
11:30 – Ысыах Туймаады-2017
13:00 – Питер-лайф 6+
13:30 – Саха сирэ. Күнтэн күн 12+
14:15 – Дойдум дьоно (Панорама ТВ) 6+
14:45 – Дойдум дьоно (Хотун Бүлүү ТВ) 6+
15:00 – Күнчээн 0+
15:30 – Хотугу сулус 6+
16:00 – Геван 6+
16:30 – Дойдум дьоно (Бэрдьигэс ТВ) 6+
17:00 – Ыраах-чугас аймахтарбыт 6+
17:15 – Истиҥ илдьит 6+
18:00 – Игры Дыгына-2017 6+
21:00 – Якутия. День за днем 12+
21:45 – “Ытыскыт тыаһыгар уйдаран…” Галина Шахурдина кэнсиэрэ 6+
ПРОГРАММА ТЕЛЕКАНАЛА “НВК “Саха”” воскресенье 25.06.2017
06:00 – Дойдум дьоно (Ньурба  ТВ) 6+
06:30 – Олох көмүс күһүнэ (Сунтаар ТВ) 6+
07:00 – Тыыннаах дорҕоон 6+
07:45 – Спорт-клуб 6+
08:30 – Из золотого фонда ТВ. Игры Манчаары-2009 6+
09:30 – Простые истины 6+
10:00 – Полярная звезда 0+
10:45 – Истиҥ илдьит 6+
11:30 – Кэм кэрэһитэ 6+
12:00 – Игры Дыгына-2017 6+
16:00 – Аал-луук мас 6+
16:30 – ТВ-спорт 6+
17:30 – Геван 6+
18:00 – Истиҥ илдьит 6+
18:45 – Байанай 6+
19:15 – Ис сүрэхтэн 6+
20:30 – Саха сирэ. Күнтэн күн 12+
21:15 – Хоһууттар суолларынан 6+
22:30 – Кинозавод 6+

Comments are closed.